Carmen

27. ledna 2013 v 16:17 | Sisi |  Filmy
Nedávno jsem byla v Cinestaru na Carmen 3D .. A musím říct, že to bylo skvělé... Ze začátku mě to moc nebavilo ale v polovině filmu to už bylo dobré.. Hlavně herecký výkon dobře podala Lucei Bílá ( která tam hrála hl. roli ) ... Když to je 3D tak to je samozdřejmě s brýlkama a super efekty tam byly.. Hodně jsem si teď Lucii oblíbila díky filmu teda muzíkálu..:).. Na ČSFD.cz má hodnocení tento film 56% ale já dávám 89%...:).. A proto ti dávám tip si na tento film zajít.. I když to stojí 200 kč ale i tak to stojí za to..:).. Určo to už je i na uloz.to ale lepší je si na to zajít do kina...:)

Už jsi viděl/a tento muzikál??..:).. Jaký máš na to názor??..:)

Trailer je super..;)
Premiéra byla 10.1.2013... Dále tam hrají : zmíněná Lucie Bílá, Václav Bárt, Jiří Korn a mnoho dalších....:).. v celým článku najdeš recenzi ..:)

Muzikálová Carmen je hvězdou cirkusu, který přijíždí do přímořského španělského města zrovna v době zásnub starostovy dcery Kataríny s policistou Josém Riverou. Oba jsou charakterově čistí až naivní, což se rozhodně nedá říci o mafiánském starostovi Mendozovi a jeho hlavním pomocníkovi, policejním kapitánu Zunigovi. José je přeci jen nedočkavý a rád by lásku snoubenců posunul z platonické úrovně dál, ale zbožná Katarína je pevně a neoblomně rozhodnutá počkat až na svatební noc a nezvyklá ji ani Josého naléhání ani pragmatické rady tety Inéz. José se snaží s Katarininým odmítáním smířit, ale první setkání s Carmen mu převrátí život na ruby. Marně jí a vlastně především sám sobě vysvětluje, že je zasnouben a navíc vázán pracovními povinnostmi. Síla, která je táhne k sobě, svou mohutností překvapí nejen Josého, ale i samotnou Carmen. To však nenechá chladným majitele cirkusu Garcíu, který se ke Carmen chová zcela majetnicky a je připraven použít jakékoli prostředky, aby si Carmen, o kterou jeví zájem i Zuniga se starostou, uchoval pouze pro sebe. García beze svědků zastřelí kapitána Zunigu Josého pistolí a obvinění tudíž padne na Josého. Ten se před starostovým hněvem ukryje v lesích, kam za ním přichází Carmen, aby jej varovala, že Garcíova pomsta teď může zasáhnout nejen Josého, ale i všechny, na kom Josému záleží. Nebezpečí od psychopatického Garcíi hrozí tedy i Kataríně, což se může zdát přitažené za vlasy, ale pro tento okamžik musíme věřit Carmen, že zná Garcíu natolik dobře, aby věděla, že je skutečně schopný všeho. José odmítne utéci, naopak požádá Carmen, aby mu pomohla ochránit Katarínu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí tento blog?

Jsou pěkné
Jo ale jdou
Jsou hrozné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuju za Vaší návštěvu..