TVD - spoilers III.

29. července 2012 v 16:15 | Sisi |  Vampire Diaries
Našla jsem 6 spolierů k TVD 4.řadě :)

- Hned na začátku sérii, nově proměněná upírka Elena zažije to, co Plec nazývá , její "první žhavý upíří s*x" buď s Damonem,Stefanem,Klausem, Mattem nebo Elijahem. Vskutku nemalý výběr a možné vodítko? " Elena zachránila Mattovi život, takže jí to splatí vemi nezvyklou cestou" Ninina reakce : " Je to jako by procházela pubertou a upíří s*x je pro ní jako poprvé."

- Stefan bude řídit novou motorku , aby ukázal svou rebelskou stránka . " Během dne řídím motorku, takže jsem nadšený, že i tady obrousím pár pneumatik," říká Wesley.

- Damon najde v Tylerovi nového parťáka na popíjení. "Myslím, že je to pro Tylera výzva, pokračovat v baru, tak kde Alaric přestal" .

- Ve čtvrté epizodě se dočkáme flashbacku zpět o 900 let a posvítíme si na Rebeku, která hledá nové místo, kde vy mohla žít.

- Očekávejte "velký, spontánní,výbuch a radosti spolu s poliky" když poprvé Caroline spočine zrakem na Tylerovi, o kterém si myslela, že zemřel. ! V první epizodě je spousta triček létajících vzduchem "

- Jeremy možná najde novou lásku v nové postavě April, dceru pastora, která se pod vlivem tragických událostí vrací z internátní školy a znovu se spojí s příteli z dětsví.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí tento blog?

Jsou pěkné
Jo ale jdou
Jsou hrozné

Komentáře

1 forgottenhell forgottenhell | Web | 29. července 2012 v 16:26 | Reagovat

peknýý dess

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuju za Vaší návštěvu..